Wybierz region

Wybierz miasto

  Przesłuchano wiceszefa Samoobrony w sprawie seksafery

  Autor: (em)

  2007-01-18, Aktualizacja: 2007-01-18 02:38 źródło: Express Ilustrowany

  Krzysztof Filipek, wiceprzewodniczący Samoobrony, został wczoraj przesłuchany w łódzkiej Prokuraturze Okręgowej, która prowadzi śledztwo w sprawie tzw. seksafery.


  Krzysztof Filipek, wiceprzewodniczący Samoobrony, został wczoraj przesłuchany w łódzkiej Prokuraturze Okręgowej, która prowadzi śledztwo w sprawie tzw. seksafery. Po raz szósty zeznawała także Aneta Krawczyk, główna bohaterka seksskandalu w Samoobronie.

  - Jestem zaskoczony, że mnie wezwano. Ja nie znam Anety Krawczyk i z nią nie rozmawiałem. W tej sprawie mam bardzo mało do powiedzenia - powiedział Krzysztof Filipek w rozmowie z dziennikarzami.

  Anetę Krawczyk przesłuchano w związku z nowymi faktami, które pojawiły się w śledztwie. Andrzej Lepper, którego główna bohaterka seksskandalu w Samoobronie posądza o ojcostwo swojej najmłodszej córki, podczas konferencji prasowej w Lublinie powiedział, że daje tysiąc procent gwarancji i swoją głowę, że nie jest ojcem jej dziecka.

  - Mogę się poddać badaniom DNA, ale zrobię to, jeśli zapłaci za nie adwokat Krawczyk - stwierdził przewodniczący Samoobrony. Zdaniem mec. Agaty Kalińskiej-Moc, adwokat Anety Krawczyk, na obecnym etapie postępowania przygotowawczego nie ma takiej potrzeby.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.