Wybierz region

Wybierz miasto

  Czarnecki uważa, że najlepszy będzie... Czarnecki

  Autor: (hof)

  2007-01-22, Aktualizacja: 2007-01-22 02:57 źródło: Express Ilustrowany

  Zdaniem eurodeputowanego Ryszarda Czarneckiego (Samoobrona, na zdjęciu), prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej powinien być człowiekiem nowym, spoza układu, który jednoznacznie będzie walczył z korupcją.

  Zdaniem eurodeputowanego Ryszarda Czarneckiego (Samoobrona, na zdjęciu), prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej powinien być człowiekiem nowym, spoza układu, który jednoznacznie będzie walczył z korupcją. - Minister Lipiec powiedział, że potrzeba PZPN nowych ludzi. Jestem właśnie jednym z nich - napisał Czarnecki w swoim blogu.

  Polityk poinformował dziennikarzy, że w najbliższym czasie zgłosi swoją kandydaturę na prezesa PZPN. Dodał, że rozmawiał o tym z ministrem sportu Tomaszem Lipcem. Zapowiedział, że zjazd PZPN odbędzie się prawdopodobnie na początku marca. - O tym, kto będzie szefem PZPN zdecyduje nie kurator, tylko delegaci - powiedział. Dodał, że odbył liczne konsultacje z przedstawicielami klubów i okręgowymi związkami piłkarskimi.

  - Podejmuję solenne zobowiązanie, że zostając prezesem PZPN zawieszę swoje członkostwo w partii politycznej i legitymację partyjną zostawię w szatni PZPN.

  Czarnecki jest drugą osobą, która wyraziła gotowość ubiegania się o stanowisko prezesa PZPN. Wcześniej uczynił to prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Kazimierz Greń.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.