Wybierz region

Wybierz miasto

  11 listopada w Twoim mieście

  Rock oratorium w skierniewickiej Parowozowni [ZDJĘCIA] Rock oratorium w skierniewickiej Parowozowni [ZDJĘCIA]

  Rock oratorium w skierniewickiej Parowozowni [ZDJĘCIA]

  Zaledwie garstka osób pojawiła się w niedzielne (14.10) popołudnie w Parowozowni Skierniewice. A szkoda, bo na przybyłych czekała prawdziwa gratka - Rock Oratorium „Skamieniały Las. Operacja Łódzka 1914. Niepodległość”. Spektakl, którego premiera miała miejsce 15 sierpnia 2017 roku w Instytucie...

  Zobacz wszystkie z kategorii: 11 listopada

  Patronat

  Akcja pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

  O akcji

  "Patriotycznie Zakręceni" to akcja bezpłatnej gazety i serwisu Nasze Miasto pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

  Od blisko 25 lat w Polsce możemy się cieszyć demokracją. W tym czasie ewaluowała nasza gospodarka, zmieniła się jakość naszego życia i sposób postrzegania świata. Zmieniało się także podejście Polaków do kwestii tak kluczowych jak patriotyzm. Co dzisiaj znaczy to słowo, tak ważne dla poprzednich pokoleń. Kim jest dzisiejszy patriota? W jaki sposób postrzegamy zachowania związane z tym zagadnieniem?

  Na te pytania będziemy starali się odpowiedzieć podczas trwania akcji “Patriotycznie Zakręceni”. W jej trakcie będziemy szukać i opisywać osoby, posiadające cechy, które wskazali ankietowani w przeprowadzonym dla nas badaniu opinii społecznej, które wykonał Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mianem Patriotycznie Zakręconych wyróżnimy m.in osoby angażujące się w sprawy ważne dla regionu, miejscowości (89% wskazań w ankiecie), czy wspierających działania przyczyniających się do rozwoju regionu, miejscowości (88%). Słowem ludzi, którzy dbają o to, by żyło nam się dobrze w naszych "małych ojczyznach".

  Kwestionariusze

  ogłoszenia
  zobacz ofertę

  Lokalne oferty

  koniec bloku ogłoszeń
  Dodaj ogłoszenie